Concrete Genie zadebiutuje w październiku wyłącznie na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Concrete Genie
Concrete Genie

Dokładnie 9 października tego roku, czyli prawie dwa lata od zapowiedzi podczas Paris Games Week 2017, zadebiutuje gra Concrete Genie. Gracze czekający na ten tytuł musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pierwotnie premiera tej nietuzinkowej gry zaplanowana była na rok 2018.

Concrete Genie to oryginalna gra przygodowa bazująca na dość ciekawym koncepcie. Gracze wcielą się w chłopca o imieniu Ash, który odnajduje magiczny pędzel. Ten sprawia, że malowane przez nim malowidła ścienne ożywają.

Gra będzie oferowała sporo zabawy barwami oraz korzystanie z nieco zapomnianego przez deweloperów czujnika ruchu kontrolera Dualshosk 4.

Już dzisiaj można nabyć Concrete Genie w przedsprzedaży otrzymując ekskluzywny motyw. Dla graczy, którzy chcą jeszcze bardziej zanurzyć się w stworzonym na potrzeby gry świecie, studio Pixelopus przygotowało specjalną wersję Digital Deluxe Edition wzbogaconą o Cyfrowy Artbook zawierający setki niezwykłych grafik koncepcyjnych stworzonych przez dyrektora artystycznego studia Jeffa Sangalliego oraz wspaniały zespół artystyczny, pełną ścieżkę dźwiękową z gry skomponowaną przez Sama Marshalla, dodatkowe narzędzia w ramach pakietu Pond Design Pack oraz specjalny motyw Dynamic Theme z nową lokalizacją w postaci latarni morskiej.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów