Children of Morta zadebiutuje jeszcze tego lata

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Children Of Morta
Children Of Morta

Studio Dead Mage i wydawca 11 bit studios ogłosiły, że gra Children of Morta będzie miała premierę latem tego roku i w dystrybucji cyfrowej kupimy ją już za 79,99 zł. Tytuł zadebiutuje na PC oraz platformach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra z wyjątkiem konsoli Microsoftu otrzyma także pudełkowe wydanie, za które odpowiada firma Merge Games.

Children of Morta to gra RPG, której akacja rozgrywa się w odległej krainie. Jej mieszkańców dotykają jednak bliskie nam wszystkich uczucia, problemy i troski jak miłość, nadzieja, ale także tęsknota i niepewność. To gra o poświęceniu, do którego jesteśmy zdolni by ratować najbliższe nam osoby. Gdy ziemie rodziny bohaterów, zaczyna trawić mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą przeciwstawić się pradawnemu złu. Losy świata są teraz w rękach członków jednej rodziny.

Zwiastun Children of Morta

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów