Children of Morta z datą premiery

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Children Of Morta
Children Of Morta

Children of Morta to gra z gatunku rogue-lite z rozbudowaną fabułą, w której możemy się wcielić w jedną z sześciu wyjątkowych grywalnych postaci – produkcja niedawno była dostępna za darmo w ramach testów, a dzisiaj poznaliśmy dzień, w którym wyjdzie pełna wersja. Children of Morta ukaże się 3 września na PC (Steam, GOG), a na konsolach Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 pojawi się ponad miesiąc później, bo 15 października. Z okazji ogłoszenia daty premiery, twórcy przygotowali nowy zwiastun.

Children of Morta to gra, której akcja rozgrywa się w odległej krainie. Jej mieszkańców dotykają jednak bliskie nam wszystkich uczucia, problemy i troski jak miłość, nadzieja, ale także tęsknota i niepewność. To gra o poświęceniu, do którego jesteśmy zdolni by ratować najbliższe nam osoby. Gdy ziemie rodziny bohaterów, zaczyna trawić mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą przeciwstawić się pradawnemu złu. Losy świata są teraz w rękach członków jednej rodziny.

Children of Morta zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów