Children of Morta – przetestuj grę zupełnie za darmo

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Children Of Morta
Children Of Morta

Wkrótce wystartuje przedpremierowy event promocyjny gry Children of Morta. Już dziś od godziny 17:00 za pośrednictwem Steam możecie pobrać i przetestować wersję demo zupełnie za darmo. Akcja potrwa przez 72h, także jeśli nie mieliście planów na długi weekend, to możecie podziękować twórcom – Dead Mage oraz wydawcy – rodzimemu 11 bit studios.

Jeśli produkcja przypadnie wam do gustu, to od dziś można składać zamówienia przedpremierowe, dostępne z 10-procentową zniżką. Zamawiający otrzymają w dniu premiery dodatkowo ścieżkę dźwiękową. Children of Morta ukaże się latem na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC. Z wyjątkiem konsoli Microsoftu gra otrzyma także pudełkowe wydanie, za które odpowiada firma Merge Games.

Children of Morta to gra RPG, której akacja rozgrywa się w odległej krainie. Jej mieszkańców dotykają jednak bliskie nam wszystkich uczucia, problemy i troski jak miłość, nadzieja, ale także tęsknota i niepewność. To gra o poświęceniu, do którego jesteśmy zdolni by ratować najbliższe nam osoby. Gdy ziemie rodziny bohaterów, zaczyna trawić mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą przeciwstawić się pradawnemu złu. Losy świata są teraz w rękach członków jednej rodziny. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer produkcji.

Children of Morta – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów