Cenę Left Alive obniżono w Japonii o ponad 60%

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Niedawno zadebiutowało Left Alive, ale gra nie radzi sobie najlepiej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Właśnie z tego powodu obniżono cenę gry aż o 60%.

Cena wyjściowa wynosiła 75 dolarów, a po obniżce można nabyć Left Alive za 27 dolarów. Sklepy stacjonarne to nie jedyne miejsca, które obniżyły cenę, dołączył do nich również japoński Amazon. W tym przypadku możemy mówić o obniżeniu ceny o 67%.

Najnowsza produkcja studia Square Enix dopiero zadebiutowała, a szybkie obniżenie ceny jest pokłosiem słabej sprzedaży i druzgocącej krytyki ze strony recenzentów i graczu.

Na Zachodzie Left Alive również nie ma dobrej prasy i jest krytykowane za wysoki poziom trudności, problemy z mechaniką i kiepskie sterowanie. Produkcji nie pomaga nawet inspiracja serią Metal Gear Solid i Yoji Shinkawa jako główny autor grafik.

Left Alive zadebiutowało 28 lutego w Japonii i 5 marca w Europie. Gra jest dostępna na PlayStation 4 i PC.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/03/08/left-alive-price-drop-japan/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów