Catherine: Full Body zmierza na PS4 i PS Vita

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Atlus zapowiedziało dzisiaj remaster Catherine o podtytule Full Body zmierzający na PlayStation 4 i PS Vita. Za produkcję współodpowiedzialne jest Studio Zero, pod dowództwem reżysera Persony 5, Katsury Hashino, które współpracuje z Atlusem w tworzeniu remastera. Firma ma w zwyczaju znaczne rozbudowywanie swoich produkcji, o czym można było się już przekonać np. przy Persona 4: Golden i w tym przypadku nie będzie inaczej.

W trakcie rozgrywki spotkamy trzecią, zupełnie nową postać o imieniu Rin, która pod względem charakteru będzie się drastycznie różnić od dwóch pozostałych bohaterek występujących w grze i zaoferuje zupełnie nową ścieżkę rozwoju wydarzeń, łącznie z zakończeniem. W odświeżonej wersji gry zostaną również dodane nowe sceny z Catherine i Katherine, poziomy trudności, mechaniki puzzli, kolejne zakończenia, epizody, więcej ‚sexy’ wydarzeń oraz Link Battles (starcia online). Produkcja umożliwi także cross save z PS Vita.

Catherine opowiada historię 32-letniego Vincenta, który zdradził swoją narzeczoną, Katherine, z dziewczyną o imieniu Catherine i od tego czasu zmaga się z koszmarami, w których trakcie musi walczyć o przetrwanie. Grę można zakwalifikować do gatunku ‚logiczna gra akcji’, ze względu na bardzo specyficzny rodzaj rozgrywki.

Więcej informacji dotyczących remastera pojawi się w najnowszym numerze Famitsu, wychodzącym 21 grudnia, który skupi się na postaci Rin oraz będzie zawierać wywiad z twórcami gry.

Catherine: Full Body – Pierwsze zrzuty z gry oraz zwiastuny produkcji z poprzedniej generacji:

 

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/catherine-full-body-announced-ps4-ps-vita https://gematsu.com/2017/12/catherine-full-body-new-endings-episodes-anime-sexy-events-online-battles

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów