Catherine: Full Body w lipcu trafi na Nintendo Switch

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus podczas Nintendo Direct Mini przygotował nie lada niespodziankę dla fanów Catherine. Wydane w zeszłym roku Catherine: Full Body już niedługo zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. W rozszerzoną wersję gry z 2011 roku na sprzęcie Nintendo będziemy mogli zagrać już 7 lipca tego roku. Pierwszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

W Catherine: Full Body podczas rozgrywki spotkamy trzecią, zupełnie nową postać o imieniu Rin, która pod względem charakteru drastycznie się różni od dwóch pozostałych bohaterek występujących w grze. Rin zaoferuje nam zupełnie nową ścieżkę rozwoju wydarzeń, łącznie z zakończeniem. W odświeżonej wersji gry zostały także dodane nowe sceny z Catherine i Katherine, poziomy trudności, mechaniki puzzli, kolejne zakończenia, epizody oraz Link Battles (starcia online).

Catherine: Full Body – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów