Catherine: Full Body z nowymi zrzutami z gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus udostępnił dzisiaj wiele nowych zrzutów z gry Catherine: Full Body, która na początku przyszłego roku zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Na najnowszych screenshotach możemy zobaczyć kilka nowych scen powiązanych z zupełnie nową bohaterką imieniem Qatherine, która wcześniej znana była wyłącznie jako Rin.

Qatherine pod względem charakteru będzie się drastycznie różnić od dwóch pozostałych bohaterek występujących w grze i zaoferuje nam zupełnie nową ścieżkę rozwoju wydarzeń, łącznie z zakończeniem. W odświeżonej wersji gry zostaną również dodane nowe sceny z Catherine i Katherine, poziomy trudności, mechaniki puzzli, kolejne zakończenia, epizody, więcej „sexy” wydarzeń oraz Link Battles (starcia online). Produkcja umożliwi także cross save z PS Vita.

Edycję Deluxe i kilka materiałów z rozgrywki zobaczycie pod tym linkiem.

Catherine: Full Body – Galeria:

Catherine: Full Body – Zwiastun:

Źródło: https://www.dualshockers.com/catherine-full-body-screenshots-3/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów