Catherine: Full Body z nowym zwiastunem (aktualizacja)

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Atlus podczas livestreamu dedykowanego Catherine: Full Body udostępnił nowy zwiastun produkcji zmierzającej na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Początek materiału przedstawia kilku przechodniów, którzy musieli odpowiedzieć na krótkie psychologiczne pytania związane z Catherine.

Następnie trailer przechodzi w krótką parodię filmu 2001: Odyseja Kosmiczna i dopiero po tym wszystkim możemy zobaczyć właściwy zwiastun produkcji. Nowe fragmenty rozgrywki przedstawiają zarówno Catherine i Katherine, jak i zupełnie nową bohaterkę imieniem Rin. Podczas trwania materiału będziecie również mogli zerknąć na rdzeń rozgrywki, czyli koszmary senne głównego bohatera, Vincenta.

Japończycy w znacznie rozbudowaną wersję gry z 2011 roku na PlayStation 4 i PlayStation Vita zagrają na początku przyszłego roku, 14 lutego. Atlus ma w planach wydanie gry na Zachodzie, jednak na ten moment nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów.

Catherine: Full Body – Najnowszy zwiastun:

Aktualizacja:

Pojawiły się: nagrania z livestreamu, krótka reklama telewizyjna, edycja kolekcjonerska oraz zapowiedź DLC z bohaterami Persony 5. Joker będzie grywalny w dwóch trybach: Babel i Colosseum. Podczas rozgrywki pojawią się komentarze ze strony całej drużyny.

Catherine: Full Body – Reklama telewizyjna:

Catherine: Full Body – Persona 5 DLC:

Catherine: Full Body – Edycja kolekcjonerska:

Catherine: Full Body – Materiały z livestreamu:

Źródło: https://personacentral.com/catherine-full-body-story-action-multiplayer-gameplay-footage/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów