Capcom sprzedał detalistom 2.5 mln egzemplarzy Resident Evil 7

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Najnowsza odsłona serii Resident Evil, cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy i zagrania niezłe noty od recenzentów. Zdaje się, że studio Capcom nie ma więc powodów do zmartwień i zaledwie kilka dni po premierze, chwali się liczbami.

Resident Evil 7 miało nieźle przeprowadzoną kampanię promocyjną. W sieci wciąż pojawiały się nowe materiały, a na dyski twarde lądowały kolejne wersje demonstracyjne. W sumie wersję demo pobrało przeszło 7 milionów graczy, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Zainteresowanie grą ze strony sklepów również nie jest małe. Capcom ogłosił, że do handlu detaliczne sprzedał już 2.5 miliona kopii swojej najnowszej produkcji.

Resident Evil 7 zadebiutowało 24 stycznia w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów