Capcom pracuje nad niezapowiedzianą jeszcze produkcją

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.

Capcom w tej chwili pracuje nad Devil May Cry 5 i Resident Evil 2, ale to nie wszystkie gry jakie w bliskiej przyszłości wyjdą spod dłuta japońskiego studia.

W ostatnim wywiadzie dla Famitsu, Jun Takeuchi zdradził, że Division 1 pracujące nad wspomnianymi grami, po ich ukończeniu zajmie się produkcją nowej, której jeszcze nie zapowiedziano.

Pierwotnie informacja pojawiła się na portalu ResetEra, a po chwili zaczęła się fala spekulacji związana z nowym tytułem Capcomu. Użytkowniki o pseudonimie Dusk Golem stwierdził, że nie będzie to kolejna gra z serii Resident Evil.

Onimushawarlods 1

Nie zmienia to jednak faktu, że Japończycy pracują nad kolejnymi częściami serii. Odświeżona trójka powinna się pojawić, a po sukcesie siódemki, niebawem powinniśmy ujrzeć ósemkę.

Na portalach społecznościowych dużo mówi się o nowej odsłonie serii Onimusha, której pierwsza część w odświeżonej wersji zadebiutuje w połowie tego miesiąca. Podobno rozmowy na temat przyszłości serii Onimusha były prowadzone na wysokim szczeblu, więc jest bardzo prawdopodobne, że w końcu doczekamy się nowej przygody samurajów.

Warto dodać, że od czasu do czasu pojawiały się plotki na temat Dino Crisis, ale w wywiadzie dla Daily Star potwierdzono, że studio nie ma ochoty wydawać kolejnych gier z tej serii.

Ciekawe na co tym razem możemy liczyć od studia Capcom.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów