Capcom na tegorocznym E3 zapowie nową bijatykę i grę akcji?

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Targi Electronic Entertainment Expo zbliżają się wielkimi krokami, więc jak już zdążyła nas do tego przyzwyczaić cała branża, nowych informacji na temat potencjalnych zapowiedzi całkiem przypadkowo pojawia się coraz więcej. Jeden z użytkowników popularnego forum ResetEra odkrył dzisiaj, że firma Capcom najprawdopodobniej zamierza nas na tegorocznym E3 zaskoczyć zupełnie nową grą akcji, dedykowaną Nintendo Switch, PC i Xbox One oraz bijatyką przeznaczoną PlayStation 4 i PC.

Brak PlayStation 4 przy pierwszym tytule jest naprawdę zaskakujący i jak będziecie mogli się przekonać, sprawdzając zrzut załączony poniżej, wcale nie jest to błąd. Warto przypomnieć, że Capcom w ostatnim czasie zarejestrował znak towarowy poświęcony serii Onimusha oraz ujawnił, że w produkcji znajduje się nowa odsłona Dead Rising, więc już wkrótce przekonamy się, czy to właśnie jeden z tych tytułów ominie konsolę Sony.

Źródło: https://mynintendonews.com/2018/04/30/e3-2018-capcom-lists-action-adventure-title-for-nintendo-switch/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów