Call of Duty: WW2 będzie wyglądać pięknie na Xbox One X

4K i HDR na Xbox One X

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Ponieważ Activision i Sony Interactive Entertainment maja podpisaną umowę biznesową związaną z promowaniem Call of Duty: WW2 wyłącznie na PlayStation 4, Microsoft ma ograniczone pole marketingowe. Amerykańskiej korporacji może pomóc fakt, że gra prawdopodobnie będzie wyglądać o wiele lepiej na Xbox One X, niż na PlayStation 4 Pro.

Sieć sklepów GAME zaktualizowała okładkę Call of Duty: WW2. Nowa grafika ujawnia, że gra ma wykorzystywać możliwości konsoli Xbox One X. Najnowsza produkcja Sledgehammer Games ma działać na niej w rozdzielczości 4K oraz HDR. Niestety nie znamy szczegółów i nie wiemy czy będzie to rozdzielczość natywna czy skalowana.

Call Of Duty Wwii Xbox One X

Call Of Duty WWII – Xbox One X

Najnowsza część Call of Duty rzuci nas w sam środek epickiej opowieści o braterstwie i zabierze w podróż po europejskim arenie działań wojennych II Wojny Światowej. Produkcja ma skupić się głównie na Ronaldzie „Red” Danielsie.

Gra zadebiutuje 3 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Call of Duty: WWII polski zwiastun

 

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Krzysztof pisze:

    Mam xboxa one s i uwielbiam strzelankę, ale puki nie dodadzą obsługi myszki i klawiatury sorry mogą zapomnieć że kupię jakąkolwiek strzelankę. I nie obchodzi mnie płacz, że to nie fer bo skoro można używać kierownic w samochodówkach to czemu nie myszek i klawiatur w innych grach?

    • Xobx pisze:

      Xbox ma w planach wprowadzenie tej funkcji. Ja właśnie tego nie chce. Jak będziemy się grało przeciwko tym co używają myszki i klawiatury. Na padzie nie masz szans. Chyba, że takie osoby będą walczyć z posiadaczami PC. Wtedy będzie super opcja. Xbox One X = super konsola i super PC.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów