Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Call of Duty: Black Ops 4 dostanie Battle Pass

Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 jest z nami od zeszłego piątku, ale w tej chwili możliwości personalizacji postaci prawie nie istnieją. Niedługo się to zmieni, ponieważ Treyarch wprowadzi Battle Pass.

Battle Pass to tak naprawdę system, który będzie dostarczał przedmioty takie jak emotki, skórki na bronie, stroje jak i same bronie. Warunkiem jest jedynie wbicie wymaganej rangi, a użytkownicy z Black Ops Pass będą mogli uzyskać sprzęt 10 razy bez wbijania wymaganej rangi.

Widać, że Treyarch mogło się inspirować Battle Pass dostępnym w Fortnite. Nie zmienia to jednak faktu, że w Call of Duty jest on darmowy, choć posiadacze Black Ops Pass mogą szybciej zdobyć nowe graty.

Posiadacze Black Ops Pass otrzymają również dostęp do nowej mapy trybu Zombie, postaci do Blackout i wielu innych elementów. W ciągu najbliższych miesięcy udostępnione zostaną cztery dodatkowe mapy dla trybu Zombie, dwanaście map dla tradycyjnych trybów sieciowych i kolejne postaci do Black Out.

Wprowadzenie Battle Pass może być równoznaczne z obecnością sezonów w najnowszym Call of Duty. W takiej sytuacji możemy spodziewać się wielu nowości, szczególnie w postaci ekwipunku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement