Call of Duty: Black Ops 4 dostanie Battle Pass

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 jest z nami od zeszłego piątku, ale w tej chwili możliwości personalizacji postaci prawie nie istnieją. Niedługo się to zmieni, ponieważ Treyarch wprowadzi Battle Pass.

Battle Pass to tak naprawdę system, który będzie dostarczał przedmioty takie jak emotki, skórki na bronie, stroje jak i same bronie. Warunkiem jest jedynie wbicie wymaganej rangi, a użytkownicy z Black Ops Pass będą mogli uzyskać sprzęt 10 razy bez wbijania wymaganej rangi.

Widać, że Treyarch mogło się inspirować Battle Pass dostępnym w Fortnite. Nie zmienia to jednak faktu, że w Call of Duty jest on darmowy, choć posiadacze Black Ops Pass mogą szybciej zdobyć nowe graty.

Posiadacze Black Ops Pass otrzymają również dostęp do nowej mapy trybu Zombie, postaci do Blackout i wielu innych elementów. W ciągu najbliższych miesięcy udostępnione zostaną cztery dodatkowe mapy dla trybu Zombie, dwanaście map dla tradycyjnych trybów sieciowych i kolejne postaci do Black Out.

Wprowadzenie Battle Pass może być równoznaczne z obecnością sezonów w najnowszym Call of Duty. W takiej sytuacji możemy spodziewać się wielu nowości, szczególnie w postaci ekwipunku.

Źródło: https://www.psu.com/news/black-ops-4-getting-battle-pass/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów