Bravely Default trafi na Nintendo Switch?

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Po bardzo dobrym wyniku osiągniętym przez Octopath Traveler w ciągu trzech tygodni, Square Enix chyba zrozumiało że w klasycznych JRPG-ach wciąż jest siła. Oficjalny profil serii Bravely udostępnił dzisiaj na twitterze tajemniczy post, wskazujący na port Bravely Default na Nintendo Switch lub zupełnie nową produkcję. Możemy na nim zobaczyć grafikę z okazji osiągnięcia miliona sprzedanych kopii Octopath Traveler, w kształcie wróżki Airy z Bravely Default oraz cień, który tworzy właśnie nią.

Jednak to nie wszystko. Profil zmienił nazwę na ‚Bravely ◯◯◯◯◯’, a w samym poście znajduje się również zdanie, które mówi nam, byśmy oczekiwali kolejnej produkcji od Business Division 11, więc coś zdecydowanie jest na rzeczy. Przy okazji to nie jedyna grafika sugerująca ewentualne nadejście Bravely Default na Switcha. W zeszłym roku twórcy udostępnili grafikę, na której mogliśmy zobaczyć Tiza wraz z młodszym bratem przed wydarzeniami z gry, a z okazji świąt otrzymaliśmy art z Edeą Lee trzymającą kontrolery Joy-Con.

Bravely Default na Nintendo Switch – Poprzednie posty:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów