Bloodstained: Ritual of the Night z nowym dziennikiem deweloperskim

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Bloodstained: Ritual of the Night to nowa produkcja twórcy Castlevanii, Kojiego Igarashiego, która w 2015 r. zebrała na kickstarterze 5.5 miliona dolarów z wymaganych jedynie 500 tysięcy. Produkcja będzie należeć do gatunku, w którym twórca czuje się najlepiej, czyli metroidvanii i tak jak w poprzednich jego dziełach, w grze nie zabraknie przemierzania wielu klimatycznych zamków i innych różnorodnych lokacji.

Na najnowszym, świątecznym materiale, o czym przekonacie się pod sam koniec filmiku, Koji zaprezentował nową lokację, opartą na motywie feudalnej Japonii. W grze dzięki uzyskaniu tak ogromnej kwoty znajdzie się m.in. kooperacja online, jak i lokalna, 3 grywalne postaci, dungeon w stylu roguelike i wiele więcej, o czym możecie się przekonać na kickstarterowej stronie produkcji: Bloodstained: Ritual of the Night – Kickstarter

Bloodstained: Ritual of the Night zadebiutuje na PS4, XONE, PC, Nintendo Switch oraz PS Vita w 2018 r.

Bloodstained: Ritual Of The Night – Nowy dziennik deweloperski oraz materiał z tegorocznego E3:

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/bloodstained-ritual-night-reveals-traditional-japanese-style-stage-flying-pig-enemy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów