Dziś premiera Bloodstained: Ritual of the Night

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Bloodstained: Ritual of the Night czyli najnowsza metroidvania od Kojiego Igarashiego w końcu debiutuje na rynku. Gra jest już dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze Nintendo Switch muszą uzbroić się w cierpliwość. Na tę platformę gra trafi dokładnie za tydzień.

Przypomnijmy, że Bloodstained: Ritual of the Night to najnowszy projekt twórcy kultowej Castlevanii. By zrealizować projekt twórcy zdecydowali się na skorzystanie z platformy crowdfundingowej. Ustalony przez twórców próg minimalny wynosił 500 tyś, fani zebrali jednak 5.5 miliona dolarów, co znacznie przekroczyło oczekiwania. Produkcja to pełnoprawny przedstawiciel gatunku, w którym twórca czuje się najlepiej, czyli metroidvanii. Tak jak w poprzednich jego dziełach również w tej grze nie zabraknie przemierzania wielu klimatycznych zamków i innych różnorodnych lokacji. W przyszłości twórcy obiecują wesprzeć grę aż trzynastoma darmowymi DLC.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy, przygotowany specjalnie z okazji premiery trailer.

Bloodstained: Ritual of the Night – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów