Bloodstained: Ritual of the Night – demo z E3 z nowym kontentem udostępnione fanom

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Wydawca, 505 Games, i niezależny deweloper, ArtPlay, ogłosili wydanie Bloodstained: Ritual of the Night za 60 dolarów amerykańskich i wyżej. Już teraz jest dostępna wersja cyfrowa na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platformy Steam. Po raz pierwszy zaprezentowano demo na tegorocznych targach E3. Ta wersja demonstracyjna przenosiła nas do zamku żeglarskiego i ciemnego otoczenia wokół niego, przedstawiając nam jednocześnie nowe postacie, wrogów i bossów. Po raz pierwszy gracze będą mogli poznać i odwiedzić sklepikarza oraz egzorcystę Dominique, aby zaopatrzyć się na podróż. W demie dla fanów poznamy więcej NPC oraz wrogów i będziemy mogli bardziej poznać świat gry i questy.

Autorem tej pomysłowej gry jest Koji Igarashi. Produkcja na Kickstarterze początkowo miała ustawiony cel na 500,00 dolarów amerykańskich. Jak się później okazało, Bloodstained: Ritual of the Night zostało jedną z najbardziej finansowanych gier na platformie, bowiem produkcja uzbierała aż 5,5 miliona dolarów amerykańskich.

Bloodstained opowiada historię Miriam, sieroty dotkniętej demonicznym przekleństwem alchemika, które powoli zamienia jej skórę w kryształ. Gdy klątwa dojrzewa, Miriam zapada w śpiączkę i budzi się dziesięć lat później, gdy piekło zostaje wskrzeszone. Teraz musi udać się do zamku, by polować i zabić swojego przywoływacza, Gebela, walczącego ze swoimi demonami, szukając sposobu na powstrzymanie klątwy.

Bloodstained: Ritual of the Night – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów