BioWare przypomina o Mass Effect: Andromeda. Zobaczcie nową zajawkę

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

O Mass Effect: Andromeda, kolejnej, czwartej już odsłonie bardzo popularnego kosmicznego RPG akcji, nie wiemy zbyt wiele. W sieci pojawił się nowy teaser, który nie wzbogaci naszej wiedzy o produkcji, są w nim natomiast wykorzystane materiały archiwalne z naszych skromnych podbojów kosmosu. 

W materiale narracji poddaje głos Jennifer Hale, czyli odtwórczyni roli Komandor Shepard. Wielu graczy zaczęło się zastanawiać, jak to  możliwe, że bohaterka będzie nadal żyła, skoro twórcy zapowiadali, że wydarzenia w Mass Effect: Andromeda będą się rozgrywały wiele lat po wydarzeniach z trylogii.

Ekipa BioWare, nie planuje jednak zmieniać decyzji odnośnie fabuły. Głos Jennifer Hale został wykorzystany jedynie symbolicznie.  Zadebiutuje w edycji na PC oraz konsole Xbox One i PS4 jesienią 2016 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów