BioWare przybliża możliwości egzoszkieletów z Anthem

| @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem
Anthem

Anthem pojawiał się na wielu branżowych imprezach podczas tegorocznych wakacji. Najpierw ogłoszenie daty premiery podczas targów E3, później wideo z rozgrywki, a niedawno dowiedzieliśmy się, że pierwsze fabularne DLC będzie darmowe dla każdego gracza.

Tym razem BioWare postanowiło przybliżyć charakterystykę każdego z dostępnych w grze egzoszkieletów. Poniżej prezentujemy każdy z nich.

Egzoszkielety w Anthem:

Colossus

Nie należy do najszybszych, ale braki w mobilności są rekompensowane wysokimi współczynnikami obronnymi. To sprawia, że Colossus okazuje się świetnym wyborem w momencie, gdy chcemy pozbyć się większej ilości przeciwników. Podczas walki do dyspozycji będziemy mieli działko, miotacz płomieni i tarczę.

Anthem Colossus Javelin 768x432

Interceptor

Nie nadaje się do frontalnego ataku i bardziej skupia się na taktyce zadaj cios i ucieknij. Jego budowa bazuje na szybkości i akrobatyce. Jedną z jego broni są miecze, które potrafią siać spustoszenie na polu walki. Jednak łatwo dostrzec, że ta klasa jest bardziej nastawiona na walkę z ukrycia, a nie starcia na pierwszej linii.

Anthem Interceptor Javelin 768x432

Ranger

Pierwszy z dostępnych egzoszkieletów. Cechuje go przystosowanie do każdego typu broni i jego możliwości wydają się nieskończone w połączeniu z bronią i umiejętnościami. Może okazać się czarnym koniem produkcji i wydaje mi się, że wielu graczy postawi na ten typ.

Anthem Ranger Javelin 768x432

Storm

Egzoszkielet bazuje na technologii seal, która z łatwością eliminuje napotkanych na drodze gracza przeciwników. Ta technologia zwiększa energię kinetyczną i czerpie moc Anthem, co zdecydowanie daje mu przewagę nad resztą egzoszkieletów i przeciwników podczas starć. Jego minusem jest brak jakiekolwiek form obrony przed atakami.

Anthem Storm Javelin 768x432

Anthem zostanie wydane na 22 lutego 2019 roku na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży otrzymają wcześniejszy dostęp i będą mogły zacząć przygodę już 15 lutego.

Źródło: https://www.psu.com/news/anthem-javelin-classes-breakdown/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów