Beyond Good and Evil 2 – nowy materiał z rozgrywki pojawi się już jutro!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Przed chwilą na oficjalnej stronie internetowej gry pojawiła się informacja mówiąca, że jutro Ubisoft będzie streamował nowy materiał z rozgrywki z Beyond Good and Evil 2. Transmisję będziecie mogli obejrzeć na takich platformach jak Twitch, YouTube lub Facebook. Stream ruszy o godzinie 18:00 naszego czasu.

Druga część produkcji została zapowiedziana na zeszłorocznych targach E3, lecz od tego czasu nie było nam dane zobaczyć wiele materiałów z gry. Miejmy nadzieję, że jutrzejszy zdradzi trochę więcej szczegółów dotyczących mechaniki oraz samej rozgrywki.

Beyond Good and Evil 2 nie ma jeszcze oficjalnie ustalonej daty premiery. Jak myślicie, czy gra pojawi się jeszcze na konsole obecnej generacji? Czekacie na jutrzejszy stream z materiałem z rozgrywki? Dajcie znać w komentarzach.

Beyond Good and Evil 2 – zwiastun produkcji

Źródło: https://beyondgoodandevil.ubisoft.com/en-us/news/ignt13544-Space-Monkey-Report-#4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów