Battlefield V – waluta premium zmierza do gry DICE

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V
Battlefield V

Battlefield V może niebawem otrzymać walutę premium, którą będziemy mogli wykupić w Xbox Store lub PlayStation Store. Największa ilość wirtualnych „pieniędzy” ma kosztować aż 49,99 dolarów. Nowa waluta w grze ma pojawić się 18 stycznia 2019 roku.

Battlefield V będą dwa rodzaje monet. Za Batlefield Currency możemy odblokowywać i kupować szybko przedmioty kosmetyczne. Jeśli jednak nie chcemy inwestować prawdziwych pieniędzy w grze, to samo można odkryć za pomocą własnej gry i zbierania Company Coin.

Battlefield V Microtransactions

DICE już w październiku ogłosiło, że Battlefield Currency nie pojawi się w tym roku. Studio chciało, aby gracze sami zdobywali przedmioty i skupili się na żetonach kompanii.

Nowa waluta ma wpływać również na bronie, a jej późniejsza implementacja może mieć związek z niezadowoleniem z obecności mikrotransakcji w Star Wars Battlefront II.

Zdecydujecie się na zakup dodatkowej waluty czy jest wam zbędna podczas rozgrywki?

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/12/22/battlefield-v-microtransactions-bc-release/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów