Battlefield 5 otrzyma tryb Battle Royale?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield 5
Battlefield 5

Jak donosi serwis Venturebeat, nowa, jeszcze niezapowiedziana odsłona kultowej serii Battlefield, prawdopodobnie otrzyma tryb Battle Royale. Informacje pochodzą od anonimowego źródła związanego z firmą DICE, która obecnie testuje nowy tryb. Twórcy Battlefield 5, wzorując się na Fortnite i PlayerUnknown’s Battlegrounds, chcą skorzystać z olbrzymiej popularności jaką cieszy się oferowany przez te tytuły sposób rozgrywki.

W zabawie ma brać 100 graczy porozrzucanych na olbrzymiej mapie. Gra kończy się gdy pozostaje przy życiu jedna osoba lub członkowie ostatniej drużyny. Czyli nic odkrywczego.

Gra Battlefield 5 nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale według marcowych przecieków ma zadebiutować jesienią na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a jej akcja przeniesie nas na fronty II wojny światowej.

Źródło: https://venturebeat.com/2018/04/18/dice-battlefield-v-battle-royale/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów