Assassin’s Creed Valhalla z nowym zwiastunem. Zagłębcie się w świat skrytobójczych wikingów

assassins creed valhalla

Ubisoft udostępnił w sieci nowy zwiastun Assassin’s Creed Valhalla, przedstawiający główną postać gry o imieniu Eivor.

Najnowsza część serii Assassin’s Creed rozpocznie się od IX-wiecznej, zasypanej śniegiem Norwegii. Akcja jednak szybko przeniesie się do Anglii, by rozpocząć podboje zupełnie nowego terytorium w celu zdobycia miejsca do osiedlenia się dla naszego ludu. Nie będzie to jednak łatwe – wyspa bowiem pełna naturalnych zasobów pogrążona jest w brutalnej wojnie o władzę. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat produkcji, odsyłam do artykułu Radka, który znajdziecie pod tym linkiem.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że najnowsza przygoda asasynów na Xboksie Series X będzie działać jedynie w 30 klatkach na sekundę. Nie wiemy, jak sytuacja będzie wyglądać na najnowszej konsoli Sony, jednak dane dotyczące urządzenia Microsoftu nie nastawiają graczy optymistycznie. Z dobrych informacji – za ścieżkę dźwiękową w Valhalli odpowiadać będzie Jesper Kyd, jedna z najlepszych osób w swoim fachu.

Assassin’s Creed Valhalla pojawi się na półkach sklepowych 17 listopada. Produkcja będzie dostępna na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X.