Assassin’s Creed Rogue Remastered w marcu trafi na PlayStation 4 i Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin’s Creed Rogue Remastered
Assassin’s Creed Rogue Remastered

Ubisoft poinformował dzisiaj, że Assassin’s Creed Rogue zadebiutuje 20 marca w odświeżonej wersji na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra będąca kontynuacją Assassin’s Creed IV: Black Flag, pierwotnie debiutowała w 2014 roku wyłącznie na konsolach siódmej generacji. Był to dość dziwny ruch ze strony wydawcy, gdyż wcześniejsza odsłona była dostępna także na PlayStation 4 i Xbox One. Jednak w samym czasie na nowych konsolach debiutował Assassin’s Creed: Unity, dlatego Unisoft postanowił obdarować dwie ostatnie generacje konsol, jedną częścią swojej kultowej marki.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Assassin’s Creed Rogue Remastered zadebiutuje już niebawem i posiadaczy PlayStation 4 Pro i Xbox One X, będzie rozpieszczał rozdzielczością 4K i płynnością na poziomie 60 klatek na sekundę.

Zwiastun Assassin’s Creed Rogue Remastered

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Call of Duty: Black Ops 4 - nowy zwiastun i zawartość Mystery Box - https://t.co/QAh1MI8xRM https://t.co/v3qWy3zR6g
Soul Calibur VI - Voldo wkracza do gry - https://t.co/RSpNzEKRQO https://t.co/jbvBGYybWu

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch