Assassin’s Creed Rebellion ze zwiastunem premierowym

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin’s Creed Rebellion
Assassin’s Creed Rebellion

Ubisoft udostępnił zwiastun premierowy Assassin’s Creed Rebellion, które właśnie dzisiaj w formie free-2-play zadebiutowało na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. Rebellion jest grą strategiczną zawierającą elementy RPG. Akcja gry rozgrywa się w XV-wiecznej Hiszpanii ogarniętej szaleństwem Inkwizycji.

Podczas rozgrywki gracz jest odpowiedzialny za zarządzanie własnoręcznie stworzonym bractwem Asasynów. W swoje szeregi zrekrutować możemy aż unikalnych 40 bohaterów. Oczywiście część z nich stanowić będą postacie znane z innych części serii, między innymi: Ezio Auditore, Aguilar de Nerha, Shao Jun, Ishak Pasha, Maria czy Horacio de Heredia, jednak nowych twarzy również nie zabraknie. Najnowszy tytuł od Ubisoftu możecie pobrać tutaj (iOS) oraz tutaj (Android).

Assassin’s Creed Rebellion – Zwiastun premierowy:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Red Dead Redemption 2 jest ponownie najlepiej sprzedającą się grą w UK https://t.co/5E0dvNv6lt https://t.co/gcCXBmNly2
Sony zachęca do kupna PlayStation VR pod choinkę https://t.co/cUPWhkm8MM https://t.co/MALRrckVzL

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch