Assassin’s Creed Rebellion – darmowa odsłona serii zadebiutuje już wkrótce

| | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin’s Creed Rebellion
Assassin’s Creed Rebellion

Assassin’s Creed Rebellion jest grą strategiczną zawierającą elementy RPG. Akcja gry rozgrywa się w XV-wiecznej Hiszpanii ogarniętej szaleństwem Inkwizycji. Gracz odpowiedzialny będzie za zarządzanie własnoręcznie stworzonym bractwem Asasynów. W swoje szeregi zrekrutować będziemy mogli aż 40 bohaterów. Oczywiście część z nich stanowić będą postacie znane z innych części serii, między innymi: Ezio Auditore, Aguilar de Nerha, Shao Jun, Ishak Pasha, Maria czy Horacio de Heredia.

Nasi podopieczni wezmą udział w licznych misjach stawiając czoła templariuszom. Assassin’s Creed Rebellion jest grą opartą na modelu free to play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Gra pojawi się na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS już 21 listopada. Zapisy do gry są już otwarte. Decydując się na zgłoszenie przedpremierowe i pobranie gry w przeciągu 10 dni od premiery nagrodzeni zostaniemy dodatkową zawartością.

Assassin’s Creed Rebellion – trailer

Źródło: https://www.dualshockers.com/assassins-creed-rebellion-launch-november-21/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów