Assassin’s Creed Odyssey – poznaliśmy szczegóły dotyczące darmowej zawartości dostępnej jeszcze w tym miesiącu

assassins creed odyssey

Studio Ubisoft udostępniło dzisiaj wideo, na którym członkowie zespołu odpowiedzialnego za Assassin’s Creed Odyssey opisują mnóstwo nowych treści, które pojawią się w grze jeszcze w tym miesiącu.

Jedna nowa misja o nazwie „Show Must Go On” pozwala nam na zobaczenie Alexiosa i Kassandry wcielających się w aktorów, odgrywających Bitwę 300. Oprócz tego, w listopadzie pojawi się więcej epickich najemników i okrętów, czekających tylko na bycie upolowanym przez gracza. Uporanie się z tymi zadaniami przyniesie nam spore korzyści, takie jak nowe bronie czy statki, które będą całkowicie do naszej dyspozycji.

Jeden z dodatków wymaga szczególnej uwagi. Już 13 listopada w grze pojawi się nowa mityczna kreatura, z którą będziemy się mogli zmierzyć. Istotą tą będzie cyklop, a pokonanie jednookiego olbrzyma wynagrodzi nas nowymi przedmiotami. Maksymalny poziom w grze zostanie podniesiony z 50 na 70. Ubisoft posłuchał głosu fanów i koszty ulepszeń przedmiotów zostały zmniejszone.

W tym miesiącu do najnowszej odsłony Assassin’s Creed dojdzie mnóstwo świeżej zawartości. Miło widzieć, że Ubisoft dba o grę miesiąc po jej premierze. Assassin’s Creed Odyssey jest już dostępne na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Naszą recenzję gry znajdziecie pod tym linkiem. Czy zachodzące zmiany was satysfakcjonują? Dajcie znać w komentarzach.

Wspomniane wideo z Assassin’s Creed Odyssey