Assassin’s Creed III Remastered trafi w marcu na PC i konsole

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin's Creed Iii Remastered
Assassin's Creed 3 Remastered

Ubisoft poinformował, że w marcu trafi do sprzedaży odświeżona edycja trzeciej odsłony kultowej serii Assassin’s Creed. Tytuł będzie dostępny jako samodzielny produkt w cenie 169 zł oraz jako część zawartości przepustki sezonowej do Assassin’s Creed Odyssey.

Assassin’s Creed III Remastered zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K i funkcji HDR na konsolach PS4 Pro, Xbox One X i komputerach PC. A na PS4 i Xbox One zaoferuje wyświetlanie obrazu w full HD (1080p), większą rozdzielczość tekstur, nowy system renderowania oświetlenia oraz szereg innych graficznych usprawnień. Oprócz tego, na prośbę graczy wprowadzono też poprawki w mechanice rozgrywki.

W skład wydania wejdzie także samodzielny dodatek Assassin’s Creed Liberation Remastered, który opowiada o niezapomnianej podróży, jaka zawiodła Aveline od zatłoczonych ulic Nowego Orleanu, aż po tętniące magią voodoo bagna i starożytne ruiny Majów. Oprócz tego gra obejmuje też wszystkie dodatki DLC znane z oryginału, czyli „Misje Benedicta Arnolda”, „Ukryte tajemnice” oraz „Tyranię króla Waszyngtona”.

Assassin’s Creed III Remastered zadebiutuje 29 marca na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów