Assassin’s Creed: Odyssey – poznaliśmy zawartość przepustki sezonowej

Assassins Creed e1536964335475

Season pass w Assassin’s Creed Odyssey, najnowszej odsłonie serii, będzie zawierał remaster niesławnego Assassin’s Creed III. Oprócz tego będziemy mieli do pobrania dwa DLC – pierwsze przedstawi nam historię bohatera, który jako pierwszy korzystał z ukrytego ostrza, a drugie przeniesie nas do Atlantydy. W przepustce sezonowej znajdzie się także remaster produkcji wydanej pierwotnie na konsolę PlayStation Vita – Assassin’s Creed III: Liberation. Zwiastun przedstawiający zawartość season passa zobaczycie poniżej.

Remaster Assassin’s Creed III zadebiutuje jednak również oddzielnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach osobistych z systemem Windows już w marcu przyszłego roku. Remaster ten ulepszy wiele rzeczy, których gracze domagali się po premierze.

Assassin’s Creed III pojawiło się na rynku 30 października 2012 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U, oraz na PC. Pomimo tego, że produkcja była dosyć rewolucyjna pod względem rozgrywki i przenosiła nas w końcu w inne miejsce niż Włochy, została przyjęta przez fanów bardzo chłodno i wiele graczy do tej pory nazywa ją najgorszą częścią serii. W trzeciej części wcielamy się w Connora, a akcja toczy się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783. Jeśli nie graliście jeszcze w Assassin’s Creed III to już niedługo będziecie mieli ku temu świetną okazję i na konsolach nowej generacji będziecie mogli sami się przekonać, czy gra faktycznie jest tak zła, jak ją malują.

Najnowsza odsłona serii, Assassin’s Creed Odyssey, zadebiutuje już 5 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych z systemem Windows. Ubisoft dzisiaj poinformował, że gra pokryła się złotem. Jeśli chcecie poznać szczegóły, zajrzyjcie tutaj. W najnowszą część gry o asasynach japończycy będą mogli zagrać na konsoli Nintendo Switch dzięki wsparciu chmury. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, kliknijcie w ten link. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się również, że kolejna odsłona serii Assassin’s Creed nie zadebiutuje w 2019 roku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.