Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Anthem – zobaczcie zwiastun premierowy najnowszej gry BioWare

Deweloper produkcji, studio BioWare, wraz z wydawcą, studiem Electronic Arts, udostępnili dzisiaj premierowy zwiastun ich najnowszego i długo wyczekiwanego przez fanów dzieła – Anthem.

Niedawno Electronic Arts wypuściło demo produkcji. Tydzień przed wersją demonstracyjną było VIP demo, a dostęp do niej miały osoby, które wcześniej już dokonały zakupu gry. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć pod tym linkiem. Chociaż w internecie mogliśmy natrafić na sporo narzekań ze strony graczy na demo Anthem, to finalnie EA i BioWare byli zadowoleni z testów produkcji.

To jednak nie wszystko. Dowiedzieliśmy się ostatnimi czasy bowiem wielu ciekawych rzeczy na temat tytułu, który będzie niejako „ostatnią szansą” dla studia BioWare. Janathan Warner i Ben Irving przyznali w jednym z wywiadów, że Anthem początkowo miało być grą free to play. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie tutaj.

Pojawiło się w sieci sporo spekulacji na temat tego, że w Anthem ma nie być mikrotransakcji. Główną tego przyczyną był skandal wywołany przy okazji premiery Star Wars: Battlefront 2 (naszą recenzję możecie przeczytać klikając w ten link). Jak się jednak okazało, w produkcji pojawią się mikrotransakcje, lecz co ważne – nie będą one, tak jak w przypadku wcześniej wspomnianej gry z uniwersum Star Wars, pay to win. Zakupy będą w pełni opcjonalne i kosmetyczne. Po więcej szczegółów odsyłam tutaj.

Anthem zadebiutuje już 22 lutego na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, oraz na komputery osobiste z systemem Windows. Graliście w demo Anthem? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

Anthem – zwiastun premierowy

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement