Anthem – zobaczcie zwiastun premierowy najnowszej gry BioWare

Anthem

Deweloper produkcji, studio BioWare, wraz z wydawcą, studiem Electronic Arts, udostępnili dzisiaj premierowy zwiastun ich najnowszego i długo wyczekiwanego przez fanów dzieła – Anthem.

Niedawno Electronic Arts wypuściło demo produkcji. Tydzień przed wersją demonstracyjną było VIP demo, a dostęp do niej miały osoby, które wcześniej już dokonały zakupu gry. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć pod tym linkiem. Chociaż w internecie mogliśmy natrafić na sporo narzekań ze strony graczy na demo Anthem, to finalnie EA i BioWare byli zadowoleni z testów produkcji.

To jednak nie wszystko. Dowiedzieliśmy się ostatnimi czasy bowiem wielu ciekawych rzeczy na temat tytułu, który będzie niejako „ostatnią szansą” dla studia BioWare. Janathan Warner i Ben Irving przyznali w jednym z wywiadów, że Anthem początkowo miało być grą free to play. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie tutaj.

Pojawiło się w sieci sporo spekulacji na temat tego, że w Anthem ma nie być mikrotransakcji. Główną tego przyczyną był skandal wywołany przy okazji premiery Star Wars: Battlefront 2 (naszą recenzję możecie przeczytać klikając w ten link). Jak się jednak okazało, w produkcji pojawią się mikrotransakcje, lecz co ważne – nie będą one, tak jak w przypadku wcześniej wspomnianej gry z uniwersum Star Wars, pay to win. Zakupy będą w pełni opcjonalne i kosmetyczne. Po więcej szczegółów odsyłam tutaj.

Anthem zadebiutuje już 22 lutego na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, oraz na komputery osobiste z systemem Windows. Graliście w demo Anthem? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

Anthem – zwiastun premierowy


Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DPf-EATqFng