Anthem jednak z mikrotransakcjami

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem
Anthem

O Anthem było w ostatnich dniach dość głośno za sprawą dema VIP i problemów z jego działaniem. W międzyczasie ujawniono jeszcze kilka szczegółów na temat  mikrotranskacji, które w nowej produkcji BioWare będą dostępne. W tej chwili ceny nie są ostateczne i w momencie premiery jeszcze wiele może się zmienić w tej kwestii.

Jeden dolar ma nam dać 100 okruchów, choć równie dobrze będzie można nabyć za specjalną walutę otrzymywaną za ukończenie misji.

Anthem Microtransactions 555x347

Chris Schmidt wypowiedział się na temat cen i wychodzi na to, że wciąż one mogą się zmienić. Dopiero w dniu premiery gry będą ustalone na stałe.

Obecnie pancerze kosztują nawet 20 dolarów, emotki 12 dolarów, a skórki 8 dolarów. Mikrotransakcje będą jednak opcjonalne, a większość elementów będziemy mogli zdobyć podczas grania i kończenia kolejnych misji.

Anthem™ – Wersja Demo 20190126214552

Każdy z wymienionych przedmiotów w grze ma podwójną cenę, więc warto oszczędzać zdobyte podczas rozgrywki żetony, pozwalające na zakup pancerzy lub zmianę ich kolorów.

Więcej o mikrotranskacjach w Anthem dowiemy się 22 lutego, czyli w dniu w premiery gry na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/01/26/first-look-at-anthem-microtransactions/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów