Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Anthem jednak z mikrotransakcjami

Anthem
Anthem

O Anthem było w ostatnich dniach dość głośno za sprawą dema VIP i problemów z jego działaniem. W międzyczasie ujawniono jeszcze kilka szczegółów na temat  mikrotranskacji, które w nowej produkcji BioWare będą dostępne. W tej chwili ceny nie są ostateczne i w momencie premiery jeszcze wiele może się zmienić w tej kwestii.

Jeden dolar ma nam dać 100 okruchów, choć równie dobrze będzie można nabyć za specjalną walutę otrzymywaną za ukończenie misji.

Anthem Microtransactions 555x347

Chris Schmidt wypowiedział się na temat cen i wychodzi na to, że wciąż one mogą się zmienić. Dopiero w dniu premiery gry będą ustalone na stałe.

Obecnie pancerze kosztują nawet 20 dolarów, emotki 12 dolarów, a skórki 8 dolarów. Mikrotransakcje będą jednak opcjonalne, a większość elementów będziemy mogli zdobyć podczas grania i kończenia kolejnych misji.

Anthem™ – Wersja Demo 20190126214552

Każdy z wymienionych przedmiotów w grze ma podwójną cenę, więc warto oszczędzać zdobyte podczas rozgrywki żetony, pozwalające na zakup pancerzy lub zmianę ich kolorów.

Więcej o mikrotranskacjach w Anthem dowiemy się 22 lutego, czyli w dniu w premiery gry na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement