Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Można już pobierać VIP demo Anthem

Anthem pojawi się za niespełna miesiąc, ale zanim to nastąpi zagramy w wersję demonstracyjną najnowszej produkcji BioWare. Właśnie dziś można pobrać wcześniej VIP demo gry, choć serwery zostaną uruchomione dopiero w piątek.

W przypadku PlayStation Store trzeba ręcznie wpisać w wyszukiwarkę Anthem i w wynikach wyszukiwania odszukać VIP demo. Preload jest również dostępny na Origin.

Anthem Vip Demo Origin

Nie wiemy co z Xboksem, ale skoro wcześniejsze pobieranie jest dostępne na 2 z 3 platform docelowych, konsola Microsotu nie powinna być odosobniona w tej kwestii.

Musicie pamiętać, że podczas grania wymagana jest aktywna subskrypcja PlayStation Plus lub Xbox Live Gold, ponieważ najnowsza gra BioWare jest nastawiona na rozgrywkę sieciową. Bez wyżej wymienionych usług nie będziecie w stanie zagrać.

Anthem Pobieranie

Klient zajmuje nieco ponad 26GB i jeżeli chcecie grać w otwarte demo, to nie powinniście usuwać wersji VIP. To te same wersje, więc nie ma sensu pobierać pliku dwukrotnie.

W VIP demo zagramy od 25 do 27 stycznia, a otwarte będzie dostępne od 1 do 3 lutego. Anthem zostanie wydany 22 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement