Można już pobierać VIP demo Anthem

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Anthem pojawi się za niespełna miesiąc, ale zanim to nastąpi zagramy w wersję demonstracyjną najnowszej produkcji BioWare. Właśnie dziś można pobrać wcześniej VIP demo gry, choć serwery zostaną uruchomione dopiero w piątek.

W przypadku PlayStation Store trzeba ręcznie wpisać w wyszukiwarkę Anthem i w wynikach wyszukiwania odszukać VIP demo. Preload jest również dostępny na Origin.

Anthem Vip Demo Origin

Nie wiemy co z Xboksem, ale skoro wcześniejsze pobieranie jest dostępne na 2 z 3 platform docelowych, konsola Microsotu nie powinna być odosobniona w tej kwestii.

Musicie pamiętać, że podczas grania wymagana jest aktywna subskrypcja PlayStation Plus lub Xbox Live Gold, ponieważ najnowsza gra BioWare jest nastawiona na rozgrywkę sieciową. Bez wyżej wymienionych usług nie będziecie w stanie zagrać.

Anthem Pobieranie

Klient zajmuje nieco ponad 26GB i jeżeli chcecie grać w otwarte demo, to nie powinniście usuwać wersji VIP. To te same wersje, więc nie ma sensu pobierać pliku dwukrotnie.

W VIP demo zagramy od 25 do 27 stycznia, a otwarte będzie dostępne od 1 do 3 lutego. Anthem zostanie wydany 22 lutego bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów