Anthem ze zwiastunem fabularnym i nowymi zrzutami ekranu

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem
Anthem

Anthem pojawiło się na panelu Bioware podczas trwania PAX West i dzięki temu dostaliśmy nowy zwiastun ukazujący zarys fabularny nadchodzącej produkcji. To nie wszystko, ponieważ opublikowano również nowe zrzuty ekranu.

Zwiastun „Wspólny świat, moja historia” przedstawia połączenie fabuły z rozgrywką dla wielu graczy, która nie będzie się ograniczać wyłącznie na wykonywaniu najważniejszych zadań. Gracze będą mogli eksplorować świat, wykonywać zadania poboczne i poznawać wiele barwnych postaci.

To nie wszystko, ponieważ udostępniony zwiastun pokazuje również przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas wykonywania zadań solo lub grupowo. Widać, że są oni zróżnicowani, co być może przełoży się na zmianę taktyki walki.

Anthem 5

Eksploracja nie dotyczy jedynie lokacji poza Fortem Tarsis, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poznać każdy zakamarek jedynego bezpiecznego miejsca dla graczy. Nie zabraknie również potężnych artefaktów, które powinny ułatwić rozgrywkę, ale podejrzewam, że trudno będzie je zdobyć.

Anthem zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/anthem-bioware-ea-trailer-screenshots-pax-west/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów