Anthem z wersją demonstracyjną dla wszystkich platform

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem

Anthem było obecne podczas PAX West i dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli zagrać w wersję demonstracyjną, która ukaże się tego samego dnia na wszystkich platformach.

Bioware ogłosiło wydanie dema pierwszego lutego, czyli 3 tygodnie przed samą premierą. Wersja demonstracyjna ma przedstawiać niemal gotową produkcję, więc nie ma mowy o alfie lub becie. Jednak testy środowiska sieciowego z pewnością się odbędą, ale w tej chwili nie wiemy kiedy to nastąpi.

Anthem

Demo pojawi się od razu na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach PC. Ponadto osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży spokojnie dostaną dostęp do gry tak samo, jak użytkownicy subskrypcji  EA Access lub Origin Access Premier.

To nie jedyne nowości związane z najnowszą produkcją Bioware, ponieważ pojawił się nowy zwiastun prezentujący zarys fabularny i świeże zrzuty ekranu.

Anthem zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/anthem-demo-bioware-release-date/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów