All in! Games i Gamera Interactive wspólnie pracują nad Alaloth: Champions of The Four Kingdoms

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma All in! Games ogłosiła współpracę ze studiem Gamera Interactive w zakresie produkcji i dystrybucji gry Alaloth – Champions of The Four Kingdoms, która pojawi się na PC i konsoli Xbox One.

Alaloth zabiera graczy do barwnego świata fantasy stworzonego we współpracy z Chrisem Avellone’em, legendą gier RPG. Gra prezentuje rozległe uniwersum ARPG inspirowane klasyką gatunku i współczesnymi grami akcji. Mroczny bóg Alaloth został uwięziony w krainie ludzi, w Dolinie Burz, gdzie sieje spustoszenie. Zadaniem gracze będzie unicestwienie go wcielając się w bohatera lub w złoczyńce.

Grę Alalotha zaprezentowano już na kilku dużych imprezach. Produkcja otrzymała wiele nagród, w tym Best Game Overall (Infogamer 2018), Best Indie Game (SGC 2018) i Visual Excellence (Reboot Develop Blue 2019). Już w lutym All in! Games pokaże Alalotha w USA na swoim stoisku podczas PAX East 2020 w Bostonie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów