Alien: Blackout zadebiutuje tylko na urządzeniach mobilnych. Zobacz zwiastun!

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Alien Blackout
Alien Blackout

Od kilku miesięcy krążyły po sieci plotki, że studio FoxNext Games pracuje nad nową grą z akcją osadzoną w uniwersum Obcego. Pod koniec poprzedniego tygodnia na Twitterze zaczęły pojawiać krótkie zajawki, które jednak nie zdradzały czego ostatecznie możemy się spodziewać. Dzisiaj 20th Century Fox ujawniło nową produkcje. Alien: Blackout będzie grą mobilną i zadebiutuje 24 stycznia wyłącznie na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Nie da się ukryć, że jest to wiadomość bardzo rozczarowująca, gdyż oczekiwano nowego dużego tytułu lub nawet sequela gry Obcy: Izolacja. Z tą drugą opcją Alien: Blackout będzie miał jednak coś wspólnego. Bohaterką nowej produkcji jest również Amanda Ripley. Tym razem kobieta trafi na pełną Obcych stację kosmiczną Weyland-Yutani. Jej zadaniem będzie przetrwać i uratować ocalałą załogę stacji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów