Aktualizacja 1.1.2 do Destiny zwiększy przestrzeń skarbca

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli nadal nie możecie oderwać się od Destiny, a przechowywanie broni staje się coraz bardziej kłopotliwe, to Bungie wychodzi waszym problemom naprzeciw. Łatka 1.1.2, która ma się ukazać w kwietniu jeszcze przed debiutem dodatku House of Wolves, znacznie zwiększy rozmiar naszego skarbca. 

Do tej pory w skarbcu mogliśmy pomieścić po 20 różnych broni, 20 elementów zbroi oraz 20 cennych dla nas przedmiotów. Po aktualizacji przestrzeń ta zostanie zwiększona do 24 elementów opancerzenia i oraz innych przedmiotów oraz do 36 broni. Twórcy mieli jednak problem z wprowadzeniem tej zmiany na konsolach siódmej generacji z racji ograniczeń sprzentowych, jednak postanowili iść na kompromis i powiększając na PS3 i Xbox 360 przestrzeń skarbca, wyłączyli możliwość porównywania w nim elementów. Na PS4 i Xbox One opcja ta będzie działała bez zmian.

Więcej o innych zmianach które wprowadzi aktualizacja  1.1.2 możecie przeczytać we wcześniejszym naszym wpisie (zobacz).

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów