Activision szykuje kolejne remastery gier

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Spyro
Spyro

Ogromny sukces Crash Bandicoot N. Sane Trylogii oraz nieźle przyjęta zremasterowana wersja Call of Duty 4: Modern Warfare na pewno wpływa na decyzje Activision. W ramach raportu finansowego wydawca wskazał, że wyda w 2018 kolejne zremasterowane znane marki.

Remake Spyro zostanie wydany prawdopodobnie w tym roku na PlayStation 4

Raport używa liczby mnogiej, więc prawdopodobnie zagramy jeszcze w inne stare tytuły Activision. Dokument niestety nie zagłębia się w szczegóły, ale wydaje się, że chodzi o kilka reedycji popularnych niegdyś marek.

Raczej na pewno w 2018 roku zostanie zapowiedziana oficjalnie odświeżona wersja Spyro the Dragon. Możliwe są kolejne zremasterowane wersje starszych gier z serii Call of Duty. Duże szanse są zwłaszcza na Modern Warfare 2, ponieważ plotki o tym w sieci pojawiają się już od jakiegoś czasu. Wielu graczy czeka także na odświeżenie znakomitego Crash Team Racing.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów