Remake Spyro zostanie wydany prawdopodobnie w tym roku na PlayStation 4

Według serwisu Kotaku w tym roku gracze PlayStation 4 otrzymają remaster kompletnej trylogii Spyro The Dragon

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Spyro
Spyro

Spyro the Dragon to platformowa gra konsolowa stworzona przez Insomniac Games. Tytułowy bohater to mały fioletowy smok o imieniu Spyro. Jego przygody zaczynają się w grze “Spyro the Dragon” (PSX), gdzie po raz pierwszy fioletowy gad wyrusza w swą pełną niebezpieczeństw podróż. Plotek o remake pierwszej części gry było wiele, a pierwotny deweloper produkcji powiedział w lipcu 2017 roku, że decyzja o jej odświeżeniu zależy wyłącznie od Activision.

Serwis Kotaku twierdzi, że dowiedział się z różnych źródeł o pracach Activision nad remasterem Spyro The Dragon. W 2018 roku smok ma powrócić na konsole PlayStation w nowoczesnej szacie graficznej.

W skład trylogii weszłyby trzy odsłony serii:

  • Spyro the Dragon,
  • Spyro 2: Ripto’s Rage!
  • Spyro: Year of the Dragon

Remaster Spyro w trzecim kwartale 2018

Oficjalnie nie znamy jeszcze daty premiery trylogii Spyro. Według informacji Kotaku, wydawca Activision ma zamiar ujawnić projekt w marcu 2018 roku. Premiera gry miałaby odbyć się w trzecim kwartale, najpewniej we wrześniu.

Podobnie jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, remaster Spyro na PlayStation 4 ma mieć odświeżoną grafikę, nowe animacje, cut-scenki i poprawioną ścieżkę dźwiękową.

Tak jak informowaliśmy was w styczniu, za produkcję będzie prawdopodobnie odpowiadać studio Vicarious Visions. Deweloper ten wykonał świetną robotę w czasie przygotowania remasteru Crasha i dostarczył  graczom nieźle wyglądającą produkcję, która nie straciła swojego charakteru sprzed lat. Miejmy nadzieje, że tak samo będzie w przypadku Spyro.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów