Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Remake Spyro zostanie wydany prawdopodobnie w tym roku na PlayStation 4

Według serwisu Kotaku w tym roku gracze PlayStation 4 otrzymają remaster kompletnej trylogii Spyro The Dragon

Spyro
Spyro

Spyro the Dragon to platformowa gra konsolowa stworzona przez Insomniac Games. Tytułowy bohater to mały fioletowy smok o imieniu Spyro. Jego przygody zaczynają się w grze “Spyro the Dragon” (PSX), gdzie po raz pierwszy fioletowy gad wyrusza w swą pełną niebezpieczeństw podróż. Plotek o remake pierwszej części gry było wiele, a pierwotny deweloper produkcji powiedział w lipcu 2017 roku, że decyzja o jej odświeżeniu zależy wyłącznie od Activision.

Serwis Kotaku twierdzi, że dowiedział się z różnych źródeł o pracach Activision nad remasterem Spyro The Dragon. W 2018 roku smok ma powrócić na konsole PlayStation w nowoczesnej szacie graficznej.

W skład trylogii weszłyby trzy odsłony serii:

  • Spyro the Dragon,
  • Spyro 2: Ripto’s Rage!
  • Spyro: Year of the Dragon

Remaster Spyro w trzecim kwartale 2018

Oficjalnie nie znamy jeszcze daty premiery trylogii Spyro. Według informacji Kotaku, wydawca Activision ma zamiar ujawnić projekt w marcu 2018 roku. Premiera gry miałaby odbyć się w trzecim kwartale, najpewniej we wrześniu.

Podobnie jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, remaster Spyro na PlayStation 4 ma mieć odświeżoną grafikę, nowe animacje, cut-scenki i poprawioną ścieżkę dźwiękową.

Tak jak informowaliśmy was w styczniu, za produkcję będzie prawdopodobnie odpowiadać studio Vicarious Visions. Deweloper ten wykonał świetną robotę w czasie przygotowania remasteru Crasha i dostarczył  graczom nieźle wyglądającą produkcję, która nie straciła swojego charakteru sprzed lat. Miejmy nadzieje, że tak samo będzie w przypadku Spyro.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement