Absolver przez weekend dostępny za darmo na platformie Steam

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Absolver
Absolver

Absolver, trzecioosobowa gra akcji, która zadebiutowała w sierpniu zeszłego roku, będzie przez weekend dostępna za darmo na Steamie. Jeśli bijatyka od studia Sloclap była w orbicie waszych zainteresowań, to do poniedziałku, możecie ją przetestować . Do zakupu gry z pewnością powinna was przekonać 50% zniżka, z której można skorzystać do 10 sierpnia.

Absolver spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów oraz graczy, którzy wciąż przemierzają tajemniczy Adal. Świat gry jest ciągle poszerzany dzięki kolejnym aktualizacjom, a już jesienią można spodziewać się nowego dodatku, który wprowadzi zupełni nowy sposób interakcji ze światem gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

The Walking Dead: The Final Season - znamy daty premiery wszystkich epizodów - https://t.co/sN6nseMps6 https://t.co/9MnPXEpm73
Battlefield V - jutro zobaczymy oficjalny zwiastun z Gamescom - https://t.co/EbRaskJn0F https://t.co/gL5UR4Q1T0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch