Absolver: Downfall – najnowszy, darmowy dodatek już dostępny

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Absolver
Absolver

Downfall, czyli najnowsze rozszerzenie do Absolver, gry francuskiego studia Sloclap, jest już dostępne dla użytkowników PC oraz PlayStation 4. Dodatek jest całkowicie darmowy i wprowadza do gry sporo nowości. W związku ze świętowaniem premiery Absolver: Downfall, grę dla obu platform możecie nabyć z 50% zniżką. Jest więc to dobra okazja, by dołączyć do grupy pięciu milionów graczy, którzy nabyli ten tytuł.

Absolver Downfall

W Absolver: Downfall gracze samodzielnie lub w trybie kooperacji przemierzą zupełnie nową lokację, kopalnię Adal. Każda rozgrywka rożni się od poprzedniej dzięki proceduralnie generowanym planszom, oferując zróżnicowane doświadczenia. Dodatek wzbogaci rozgrywkę także o nowy styl walki Faejin. Łączy on w sobie pozycje ataku, obrony, serie szybkich ciosów i płynną moc. Ze względu na swoją złożoność styl ten jest dostępny tylko dla doświadczonych Absolverów i zawiera zmienne umiejętności defensywne oraz 24 ciosy do wykonania gołymi pięściami, rękawicami bojowymi i bronią.

Absolver: Downfall – trailer

Kolejną nowością są Wyzwania. Gracze którzy osiągnęli rangę ucznia, mogą uczestniczyć w wyzwaniach swoich szkół, korzystając z zestawów dostępnych wraz z ich stylem walki w meczach 1v1. Wszystkie wygrane zaliczają się na poczet reprezentowanej Szkoły, a walka oceniana będzie na poziomie pojedynczym oraz zbiorowym i co trzy tygodnie (na koniec sezonu) przyznawane będą nagrody dla wszystkich uczestników

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów