Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Absolver otrzyma we wrześniu darmowy dodatek Downfall

Absolver
Absolver

Studio Sloclap i wydawca Devolver Digital, ogłosili, że gra Absolver otrzyma 25 września darmowy dodatek zatytułowany Downfall. W bijatykę beat ’em up stworzoną przez byłych pracowników Ubisoftu, zagrało już na PlayStation 4 i PC ponad pięć milionów graczy. Biorąc pod uwagę, że w grudniu tytuł zadebiutuje również na Xbox One, społeczność gry w najbliższym czasie może się znacznie powiększyć.

W Absolver: Downfall gracze samodzielnie lub w trybie kooperacji będą mogli przemierzać kopalnie Adal. Każda rozgrywka będzie różniła się od poprzedniej dzięki proceduralnie generowanym planszom i oferowała zróżnicowane doświadczenia, poziom przeciwników i trzy różne walki z bossami.

Dodatek wzbogaci rozgrywkę o nowy styl walki Faejin. Łączy on w sobie pozycje ataku, obrony, serie szybkich ciosów i płynną moc. Ze względu na swoją złożoność styl ten jest dostępny tylko dla doświadczonych Absolverów i zawiera zmienne umiejętności defensywne oraz 24 ciosy do wykonania gołymi pięściami, rękawicami bojowymi i bronią.

Kolejną nowością są Wyzwania. Gracze, którzy osiągnęli rangę ucznia, mogą uczestniczyć w wyzwaniach swoich szkół, korzystając z zestawów dostępnych wraz z ich stylem walki w meczach 1v1. Wszystkie wygrane zaliczają się na poczet reprezentowanej Szkoły, a walka oceniana będzie na poziomie pojedynczym oraz zbiorowym i co trzy tygodnie (na koniec sezonu) przyznawane będą nagrody dla wszystkich uczestników.

Dodatkowo aktualizacja zawiera także sześć nowych zestawów strojów dla graczy, sześć nowych emotek i trzy nowe PvP intro.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement