Absolver otrzyma we wrześniu darmowy dodatek Downfall

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Absolver
Absolver

Studio Sloclap i wydawca Devolver Digital, ogłosili, że gra Absolver otrzyma 25 września darmowy dodatek zatytułowany Downfall. W bijatykę beat ’em up stworzoną przez byłych pracowników Ubisoftu, zagrało już na PlayStation 4 i PC ponad pięć milionów graczy. Biorąc pod uwagę, że w grudniu tytuł zadebiutuje również na Xbox One, społeczność gry w najbliższym czasie może się znacznie powiększyć.

W Absolver: Downfall gracze samodzielnie lub w trybie kooperacji będą mogli przemierzać kopalnie Adal. Każda rozgrywka będzie różniła się od poprzedniej dzięki proceduralnie generowanym planszom i oferowała zróżnicowane doświadczenia, poziom przeciwników i trzy różne walki z bossami.

Dodatek wzbogaci rozgrywkę o nowy styl walki Faejin. Łączy on w sobie pozycje ataku, obrony, serie szybkich ciosów i płynną moc. Ze względu na swoją złożoność styl ten jest dostępny tylko dla doświadczonych Absolverów i zawiera zmienne umiejętności defensywne oraz 24 ciosy do wykonania gołymi pięściami, rękawicami bojowymi i bronią.

Kolejną nowością są Wyzwania. Gracze, którzy osiągnęli rangę ucznia, mogą uczestniczyć w wyzwaniach swoich szkół, korzystając z zestawów dostępnych wraz z ich stylem walki w meczach 1v1. Wszystkie wygrane zaliczają się na poczet reprezentowanej Szkoły, a walka oceniana będzie na poziomie pojedynczym oraz zbiorowym i co trzy tygodnie (na koniec sezonu) przyznawane będą nagrody dla wszystkich uczestników.

Dodatkowo aktualizacja zawiera także sześć nowych zestawów strojów dla graczy, sześć nowych emotek i trzy nowe PvP intro.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów