428: Shibuya Scramble z dokładną datą premiery

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Spike Chunfost ogłosiło współpracę ze studiem Koch Media w celu wydania kilku produkcji na Zachodzie. Jedną z nich będzie 428: Shibuya Scramble, które otrzymało dzisiaj dokładną datę premiery. W tytuł pierwotnie wydany w 2008 roku wyłącznie w Japonii zagramy już 21 września na PlayStation 4 oraz PC. Produkcja zostanie wydana w pudełku, jak i cyfrowo.

Historia 428: Shibuya Scramble skupi się na pięciu bohaterach wplątanych w porwanie. Podczas rozgrywki każdy nasz wybór będzie miał znaczenie, prowadząc do aż 50 różnych zakończeń. Produkcja czysto filmowe doświadczenie będzie urozmaicać wieloma stylami przedstawiania historii. W Shibuya Scramble poza mechaniką w stylu Visual Novel pojawią się także animowane sceny akcji oraz filmowe sekwencje. Pierwszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

428: Shibuya Scramble było jednym z niewielu tytułów, który w magazynie Famtisu zgarnął ocenę 40/40.

428: Shibuya Scramble – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/428-shibuya-scramble-launches-september-21-in-europe-fire-pro-wrestling-world-on-september-28

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów