Zostań szefem mafii w dodatku Szefowie i inni przestępcy do GTA Online

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Rockstar wciąż udoskonala swoje dzieło. W nowym dodatku do GTA Online, gracze będą mieli okazję wcielić się w szefa mafii. DLC zatytułowane: Szefowie i inni przestępcy, zawiera nowe tryby rozgrywki oraz pozwoli  korzystać z wielu luksusowych udogodnień (mieszkania, jachty, auta) godnych prawdziwego VIP-a

Jednak zarządzenie zorganizowaną grupą przestępczą, to nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim obowiązki. Gracze będą mogli więc zatrudniać i zwalniać innych graczy, którzy będą ich ochraniać. Ochroniarze otrzymają regularne wypłaty i specjalne korzyści z tytułu pracy dla VIP-a, np. premie do RP i statystyk oraz GTA$.

Jak podaje Rockstar Games Polska, główną atrakcją dodatku będą sieciowe walki między grupami przstępczymi

Organizacje mogą rywalizować w trybie swobodnym, grając w nowe misje, które wykorzystują w pełni opcje obronne dla VIP-ów, w tym opancerzone wersje pojazdów, limuzynę z wieżyczką i obronę przeciwlotniczą superjachtu.

Dodatek Szefowie i inni przestępcy do GTA Online, będzie dostępny na konsole PS4, Xbox One oraz komputery osobiste już od 15 grudnia całkowicie ze za darmo.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów