Zostań szefem mafii w dodatku Szefowie i inni przestępcy do GTA Online

GTA Online e1442006522104

Rockstar wciąż udoskonala swoje dzieło. W nowym dodatku do GTA Online, gracze będą mieli okazję wcielić się w szefa mafii. DLC zatytułowane: Szefowie i inni przestępcy, zawiera nowe tryby rozgrywki oraz pozwoli  korzystać z wielu luksusowych udogodnień (mieszkania, jachty, auta) godnych prawdziwego VIP-a

Jednak zarządzenie zorganizowaną grupą przestępczą, to nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim obowiązki. Gracze będą mogli więc zatrudniać i zwalniać innych graczy, którzy będą ich ochraniać. Ochroniarze otrzymają regularne wypłaty i specjalne korzyści z tytułu pracy dla VIP-a, np. premie do RP i statystyk oraz GTA$.

Jak podaje Rockstar Games Polska, główną atrakcją dodatku będą sieciowe walki między grupami przstępczymi

Organizacje mogą rywalizować w trybie swobodnym, grając w nowe misje, które wykorzystują w pełni opcje obronne dla VIP-ów, w tym opancerzone wersje pojazdów, limuzynę z wieżyczką i obronę przeciwlotniczą superjachtu.

Dodatek Szefowie i inni przestępcy do GTA Online, będzie dostępny na konsole PS4, Xbox One oraz komputery osobiste już od 15 grudnia całkowicie ze za darmo.