Zobaczcie wideo premierowe – Titanfall 2

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall 2

Pilot i Tytan muszą połączyć siły w drugiej części rewolucyjnej gry od studia Respawn. Premierowy zwiastun pokazuje jak niesamowicie szybki pilot i potężnych rozmiarów Tytan tworzą niepokonany duet.

Najnowsza odsłona świetnej gry FPP została wzbogacona o rozbudowany single player. Nad tym trybem pracowała oddzielna ekipa, co miało zapewnić lepszy poziom zabawy. Twórcy zapowiadali klikukrotnie, że rozgrywka dla jednego gracza będzie dynamiczny i przeniesie go do wielu różnorodnych lokacji. Ci, którzy wolą klasyczną rozgrywkę bez sieciowych zmagań mają być usatysfakcjonowani. Zobaczymy i ocenimy co z tego wyszło już za kilka dni.

Titanfall 2 nie będzie dostępny w EA Access i tym samym jest to pierwszy duży tytuł, który ominie usługę. Jeśli nie jesteście pewni czy wasz komputer da radę najnowszej produkcji autorstwa Respawn, sprawdźcie wymagania Titanfall 2.

Gra Titanfall 2 trafi do sprzedaży w polskiej wersji językowej (dubbing) 28 października 2016 r. na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC.

Titanfall 2 – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów