Darmowy weekend z Titanfall 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall 2

Od piątku do niedzieli będzie dostępna darmowa wersja próbna trybu wieloosobowego Titanfall 2. Grę będzie można pobrać na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Abonenci EA Access oraz Origin Access otrzymają dostęp do wersji próbnej już 30 listopada. Darmowy weekend jest doskonała okazją żeby przekonać się, że Titanfall 2 jest jedną z najlepszych produkcji tego roku.

W trakcie próbnego weekendu gra otrzyma pierwsze darmowe rozszerzenie „Renegat z Miasta Aniołów”, które zawiera odświeżoną mapę Miasto Aniołów z pierwszej części gry, jak również dodatkową darmową zawartość, w tym pistolet Elitarny Skrzydłowy, sześć zestawów Tytanów i nową egzekucję pilota. Zestaw „Renegat z Miasta Aniołów” umożliwia również zakup elementów kosmetycznych dla pilotów i Tytanów, takich jak kamuflaże, grafiki pancerza, barwy wojenne i nie tylko. Ten darmowy pakiet ukaże się 3 grudnia.

Zwiastun dodatku Renegat z Miasta Aniołów do gry Titanfall 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów