Zobacz zwiastun OutRiders, nowej gry twórców Bulletstorm

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Outriders
Outriders

Square Enix opublikowało w sieci zwiastun gry OutRiders, za produkcją której stoi rodzime studio People Can Fly. Gra zapowiedziana został na zeszłorocznych targach E3 i od tego czasu nie byliśmy raczeni szczegółami na jej temat. Początkowo informowano, że strzelanka zadebiutuje latem 2020 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale dzisiaj ujawniono, że premiery możemy się spodziewać dopiero pod koniec roku. Gra równocześnie pojawi się na platformach obecnej generacji oraz na PlayStation 5 i Xbox X Series. Zapowiada się więc niezły multiplatformowy tytuł startowy na nową generację.

O OutRiders wciąż nie wiemy zbyt wiele. Gra ma być kooperacyjną strzelanką z rozbudowanym wątkiem fabularnym. Square Enix i People Can Fly zapowiedzieli jednak, że więcej szczegółów poznamy już w najbliższy czwartek o godzinie 21:00. Poniżej możecie obejrzeć efektowny zwiastun stworzony na silniku gry.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów