OutRiders – nowa gra People Can Fly zapowiedziana na E3 2019

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Outriders
Outriders

W nocy podczas konferencji Square Enix z okazji E3 2019, zapowiedziana została nowa gra twórców Bulletstorm. OutRiders będzie dynamiczną, kooperacyjną strzelanką dla 1-3 graczy, osadzoną w mrocznym świecie science fiction. Gra zadebiutuje latem 2020 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Sebastian Wojciechowski, szef polskiego studia, takimi słowami wypowiedział się na temat nowego projektu i współpracy ze Square Enix:

OUTRIDERS to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat. To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co udowadnia, że OUTRIDERS to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!

OutRiders – zwiastun z E3 2019

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów