Zobacz jak Uncharted wyglądałoby na PlayStation One w 1998 roku

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Uncharted
Uncharted

Jeśli lubicie zadawać sobie pytanie co by było gdyby, na pewno zainteresuje was poniższy filmik. YouTuber 98DEMAKE od jakiegoś czasu przygotowuje materiały, w których pokazuje jak znane dzisiaj serie gier wyglądałaby w 1998 roku na PlayStation One.

W najnowszym filmie autor zabrał się za popularną serię Uncharted. Poniżej możecie zobaczyć krótki gameplay oraz pudełko z przygodami Nathana Drake’a. Oczywiście poniższy materiał jest jedynie wizją YouTubera, a Naughty Dog nie tworzyło w 1998 roku tej serii.

Jeśli interesują was inne tego rodzaju filmy na jego kanale, znaleźć możecie wiele innych współczesnych gier w wersji PS One, jak chociażby Assassin’s Creed , GTA 5 lub Resident Evil 7: Biohazard . Materiały doskonale pokazują, jak rozwinęła się branża gier na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów